ogoszenia

 WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE - 24. 05. 2020
1. Według nowych przepisów pandemicznych w naszej świątyni podczas Mszy świętych i nabożeństw może być 70 osób. Przypominamy wszystkim o obowiązku odbycia spowiedzi wielkanocnej przyjęcia w tym czasie Komunii świętej. Okres wielkanocny trwa do Niedzieli Trójcy Przenajświętszej.
2. W tym tygodniu:
• we wtorek wsp. św. Filipa Neri;
• w czwartek po nabożeństwie majowym procesja eucharystyczna o przygotowanie której prosimy 6 rejon - bl. 52, 53 i 54;
• w piątek wsp. św. Urszulę Ledóchowską;
• w sobotę o godz. 15.00 Msza święta w int. Domowego Kościoła, modlić się będziemy za małżeństwa i rodziny. Po niej adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy. Od godz. 19.00 czuwanie młodzieży przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Cieszymy się z tej inicjatywy i zapraszamy również młodych ludzi;
• za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego;
3. Dziękujemy za dar serca na potrzeby naszej parafii wiernym bezimienna – 100 zł. z bl. 30 i 49 – po 100 zł. 53 – 50 zł. Serdeczne wyrazy wdzięczności kierujemy ku Paniom z naszych wspólnot za troskę o naszą świątynię i za wczorajsze sprzątanie. Aktualnie na plebanii zaczęliśmy wymianę okien, aby w przyszłości położyć na kolejnych stronach fakturę.
4. Prasa katolicka jest wyłożona na stoliku pod chórem.
5. Uroczystość Pierwszej Komunii świętej odbędzie się w dn. 07 czerwca, podczas Mszy świętych o godz. 10.00, 11.00, 12.00 i 13.00. Już dzisiaj Wam prosimy, aby nie przychodzić na te godziny do naszej świątyni. Porządek Mszy świętych dla parafian w tym dniu: 7.00, 8.00 i 18.00 w int. chorych o 14.00.
6. Do Pana odeszli Ś. P. Ryszard Praga, Mariusz Jama i Ryszard Cybulski – „Wieczny odpoczynek…”. Wszystkim miłym Gościom naszym, czcigodnym Parafianom obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice przyjęcia sakramentów świętych życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki świętych patronów. Dobrego czasu. „Szczęść Boże„ .