ZAWIESZONY NA CZAS PANDEMII !!!

WAŻNE !!!!!

DIECEZJANY KURS INTERNETOWY

patrz -  https://www.youtube.com/watch?v=GBmymApLr_Y

strona dzuszpasterswa rodzin - http://rodzinasandomierz.eu/

KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI

Dekanat Ostrowiec Świętokrzyski

.............

ZAWSZE NAJPIERW SZUKAJCIE RADY U WASZEGO KS. PROBOSZCZA, KTÓRY OCENI JAK WAM POMÓC. A JESTEŚMY PO TO, BY WAM POMAGAĆ Z ŻYCZLIWĄ OBECNOŚCIĄ. UWIERZCIE W TO!

 

Forma nadzwyczajna Kursu Przedmałżeńskiego:
W przypadku, gdy narzeczeni z uzasadnionych powodów, takich jak zamieszkiwanie poza granicami kraju lub w różnych miastach, specyficzny rodzaj pracy itd. Kurs w formie nadzwyczajnej składa się z dwóch trzydniowych cyklów, które odbywają się w odstępie dwóch tygodni. Z takiej formy kursu na terenie naszej diecezji narzeczeni mogą skorzystać w Klasztorze Dominikanów w Tarnobrzegu lub w Klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów w Rozwadowie.

ZAWIESZONE NA CZAS PANDEMII !

Spotkania w Parafialnej Poradni Rodzinnej
Wszyscy narzeczeni przed zawarciem Sakramentu Małżeństwa zobowiązani są do odbycia, co najmniej trzech spotkań w Poradni Życia Rodzinnego.
Tematy spotkań:
1. Sakramentalna miłość małżeńska
2. Godność miłości małżeńskiej
3. Znaczenie metod naturalnego rozpoznawania płodności

TELEFONÓW DO DORADCZYŃ ŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO SZUKAJCIE NA STR. PARAFIALNYCH

np. http://www.swjadwiga.kylos.pl/s/index.php/kancelaria/duszpasterstwo-rodzin

Wszelkich informacji dotyczących przebiegu kursu przedmałżeńskiego, dnia skupienia i wydawania świadectwa ukończenia kursu udziela ks. Dominik Żelazko (tel. 502 163 900, mail – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.