^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres zwykły
  – trzydzieści trzy lub trzydzieści cztery tygodnie w ciągu cyklu rocznego, w które nie obchodzi się żadnej szczegółowej tajemnicy Chrystusa. Okres zwykły trwa: od poniedziałku, który następuje po niedzieli wypadającej po dniu 6 stycznia, do wtorku przed wielkim postem,
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

mIMG 20191224 121711W dniu 23.12.2019 nasz wikariusz ks. Wojciech oraz delegacje działających przy naszej parafii oddziału Akcji Katolickiej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży złożyły wizytę w Domu Dziecka w Ostrowcu - Denkowie, przywożąc dla znajdujących się tam dzieci i młodzieży, nie tylko zebrane dzięki hojności niektórych parafian, paczki ale również świąteczne życzenia od całej naszej Parafii i naszych duszpasterzy…   

 

Dzięki zaangażowaniu naszych wspólnot i ludzi otwartego serca placówka mogła sobie pozwolić chociażby na dokończenie remontu pomieszczeń sanitarnych, za co dyrekcja placówki na nasze ręce złożyła podziękowania. Dom Dziecka można wesprzeć nie tylko materialnie i organizacyjnie (chociażby przy okazji różnych przedsięwzięć, zabaw dla podopiecznych), ale również modlitewnie – o co zostaliśmy poproszeni. Z naszej strony zapewniliśmy o dalszej pamięci i wsparciu nie tylko naszych wspólnot, ale też całej naszej Parafii. Nasza wizyta ujawniła w całej pełni, jak bardzo dzieci potrzebują ciepła, czułości i uwagi. Paczki to nie wszystko, pamiętajmy wszyscy w naszych modlitwach o dzieciach, które z różnych względów znalazły się w Domu Dziecka nie tylko u nas w Ostrowcu, ale również w innych miastach.

mIMG 20200114 WA0012

logo4 1

Odwiedzin na stronie

306445
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
43
152
2034
6535
306445
Twój adres IP: 35.168.111.191

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim