^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres zwykły
  – trzydzieści trzy lub trzydzieści cztery tygodnie w ciągu cyklu rocznego, w które nie obchodzi się żadnej szczegółowej tajemnicy Chrystusa. Okres zwykły trwa: od poniedziałku, który następuje po niedzieli wypadającej po dniu 6 stycznia, do wtorku przed wielkim postem,
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

mIMG 0018Koncert pieśni maryjnych w wykonaniu naszego Zespołu Śpiewu Liturgicznego „Harfa”, kierowanego przez s. Dorotę przejdzie do historii naszej parafii. To jest niezwykłe, iż tak mało osób w to dzieło zaangażowanych pokazało nam taki kunszt, jakiego nie znajdziemy nawet w wieloosobowych chórach naszej diecezji i Miasta. Aranżacje poszczególnych utworów budziły podziw i zachwyt tych, którzy przyszli. Normalni ludzie, po wielogodzinnych próbach mogli to zagrać i zaśpiewać ?. Mogli !!!! . CHWAŁA IM ZA TO!!!! Jeśli możecie i czujecie, że trzeba Boga uwielbić przez to zaangażowanie i wezwanie, zapraszamy w środy i piątki na godz. 19.00….  zob. https://www.youtube.com/watch?v=BbWn6wpUcUI&feature=youtu.be

 

Przez 2 lata nasza siostra Dorota gra i posługuje w naszej Wspólnocie. Dziękuję Bogu przede wszystkim, za to, że „rozśpiewała” nasza Parafię. Stał się prawdziwy CUD !!!.

Byłem przerażony, gdy tu przyszedłem, patrząc i słuchając – mało osób śpiewało, raczej słuchało pieśni mszalnych. Dzisiaj normalnie śpiewamy…! . Słychać Nas w liturgii. Bogu za to niech będą dzięki!

Zapraszam Was do uwielbienia Boga we wszystkich działaniach: Kościół Domowy, Zespół Śpiewu Liturgicznego „Harfa”, Wspólnoty: Intronizacyjna, Krwi Chrystusa, Sodalicji, Koronki Pokoju, KŻR, AK, i innych…. .

Nie nam, ale Bogu niech będzie CHWAŁA!!!

 

logo4 1

Odwiedzin na stronie

309732
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
97
466
1045
9822
309732
Twój adres IP: 3.233.219.101

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim