^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres zwykły
  – trzydzieści trzy lub trzydzieści cztery tygodnie w ciągu cyklu rocznego, w które nie obchodzi się żadnej szczegółowej tajemnicy Chrystusa. Okres zwykły trwa: od poniedziałku, który następuje po niedzieli wypadającej po dniu 6 stycznia, do wtorku przed wielkim postem,
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

mIMG 20191023 WA0012W tym roku, Wielka Ogólnopolska Całodobowa Nowenna przed uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata wspólnot Intronizacji NSPJ naszego dekanatu - miała miejsce w parafii Matki Bożej Saletyńskiej. Czuwanie rozpoczęło się Mszą św., której przewodniczył ks. prał. Zbigniew Wiatrek. Celebrans powitał ostrowieckie wspólnoty intronizacyjne a w homilii przypomniał postać służebnicy Bożej Rozalię Celakównę, jej życie i dzieła…      

Po Mszy wspólnoty podjęły adorację w intencjach: wynagradzającej za grzechy osobiste i społeczne, za Ojczyznę, Prezydenta, za naszą diecezję, o powołania kapłańskie i zakonne, o pokój na świecie i o powstanie nowych wspólnot. Nasza parafialna wspólnota swoje czuwanie miała w środę od 8 rano do 12. Wspólnota dziękuje kapłanom, siostrze i parafianom za uczestniczenie we wspólnej modlitwie.

logo4 1

Odwiedzin na stronie

309795
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
160
466
1108
9885
309795
Twój adres IP: 3.95.139.100

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim