^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres zwykły
  – trzydzieści trzy lub trzydzieści cztery tygodnie w ciągu cyklu rocznego, w które nie obchodzi się żadnej szczegółowej tajemnicy Chrystusa. Okres zwykły trwa: od poniedziałku, który następuje po niedzieli wypadającej po dniu 6 stycznia, do wtorku przed wielkim postem,
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży z naszej parafii, wraz z jej opiekunem ks. Wojciechem, wybrał się w sobotę 26 maja 2018 r. na ten Jubileusz, związany z 200 – leciem naszej diecezji do Sandomierza. Po uroczystej Mszy świętej w katedrze sandomierskiej pod przewodnictwem ks. biskupa Krzysztofa Nitkiewicza i koronce do Bożego Miłosierdzia wybraliśmy się na spotkanie i wykłady do Domu Katolickiego, gdzie była część formacyjna. Na Placu św. Wojciecha raczyliśmy się smacznym posiłkiem i radością ze wspólnego świętowania. Było wspaniale, przyjaźnie i bratersko….    

 

To był przełomowym dzień w historii naszego oddziału. Zobaczyliśmy jak pracują inni i podbudowani ich przykładem chcemy dołączyć do tej idei kształtowania naszych młodych, cudownych przecież osób z parafii. Uwierzcie – są niezwykli, niepowtarzalni i pełni zapału oraz otwartości na Boga i ludzi. Pomimo licznych przeszkód: m. in. złej pogody, dzień minął nam mile w gronie naszych KSM-owych rówieśników!
„ BOGU I OJCZYŹNIE SŁUŻYĆ GOTÓW” .
Odpowiadamy – „GOTÓW”.
ZAPRASZAM WSZYSTKICH MŁODYCH DO NAS. CZEKAMY NA WAS I WASZĄ WSPANIAŁĄ INWENCJĘ… I POMYSŁY….
autor – ks. Wojciech Pelczar

mIMG 20200114 WA0012

logo4 1

Odwiedzin na stronie

306704
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
8
294
8
6794
306704
Twój adres IP: 3.227.240.143

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim