^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres zwykły
  – trzydzieści trzy lub trzydzieści cztery tygodnie w ciągu cyklu rocznego, w które nie obchodzi się żadnej szczegółowej tajemnicy Chrystusa. Okres zwykły trwa: od poniedziałku, który następuje po niedzieli wypadającej po dniu 6 stycznia, do wtorku przed wielkim postem,
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

003W piątek, 17 listopada przedstawiciele naszej parafialnej Intronizacji NSJ, wzięli udział w ogólnopolskim spotkaniu tej wspólnoty, która odbyła się w Krakowie z racji I rocznicy przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana naszej Ojczyzny. Rozpoczęło się Koronką do Bożego Miłosierdzia w bazylice NSPJ przy ulicy Kopernika. Mszy św. o rychłą beatyfikację Rozalii (patronki wspólnoty Intronizacji NSPJ) przewodniczył abp. Marek Jędraszewski…  

Druga część spotkania odbyła się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, gdzie obok modlitwy w intencji Ojczyzny prowadzonej przez Intronizacyjną Wspólnotę Parlamentarną, był czas na indywidualną adoracje Najświętszego Sakramentu. Po Apelu Jasnogórskim prowadzonym przez ks. Stanisława Olszówkę wspólnota sandomierska poprowadziła Drogę krzyżową. Spotkanie zakończyło się Mszą, św., której przewodniczył krajowy opiekun Intronizacji NSPJ bp. Damian Muskus

mIMG 20200114 WA0012

logo4 1

Odwiedzin na stronie

306710
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
14
294
14
6800
306710
Twój adres IP: 3.227.240.143

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim