^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres zwykły
  – trzydzieści trzy lub trzydzieści cztery tygodnie w ciągu cyklu rocznego, w które nie obchodzi się żadnej szczegółowej tajemnicy Chrystusa. Okres zwykły trwa: od poniedziałku, który następuje po niedzieli wypadającej po dniu 6 stycznia, do wtorku przed wielkim postem,
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

Wspólnota Domowego Kościoła  w naszej Parafii jest częścią  Rejonowej wspólnoty  z całego Ostrowca. 5 stycznia 2014 r w  domu duszpasterskim O. L. Dehona przy parafii św. Stanisława  przeżywaliśmy  wspólne kolędowanie. Rodziny   z parafii w których są Kręgi Domowego Kościoła( św Jadwiga, św Stanisław, św. Michał, Miłosierdzie Boże, św. Mikołaj ) zgromadziły się na  wspólnej Eucharystii a następnie na  radosnym świętowaniu.   Słowo świadectwa:" w tej Wspólnocie odpoczywamy  jak w Cieniu SKRZYDEŁ PANA" - Beata"To dla mnie doświadczenie Kościoła jako Wielkiej RODZINY" - Andrzej " Doświadczenie  takiej wspólnoty uczy mnie  pokory i rozbudza pragnienie nawracania , aby rodzić się na nowo " - Mirek "Montaż słowni - muzyczny  pomógł mi spojrzeć  na moje serce w którym pragnie nieustannie rodzić się Jezus" -  Wiesia.mIMG 20200114 WA0012

logo4 1

Odwiedzin na stronie

306704
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
8
294
8
6794
306704
Twój adres IP: 3.227.240.143

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim