Msze Święte

w niedziele i święta:
7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

w dni powszednie:  7.00, 18.00

Odsłony: 56

oazaZ darem Bożego błogosławieństwa  rozpoczęliśmy  w Ruchu Światło - Życie nowy rok Formacyjny. Tym razem pod hasłem Dojrzałość w Chrystusie .

Spotkanie odbyło się w katedrze,  rozpoczęliśmy zawiązaniem wspólnoty. Młodzież i rodziny Domowego Kościoła  radośnie przywołały Ducha Świętego. To On nam towarzyszył  w ciągu całego dnia. Świadectwa  o przeżywaniu rekolekcji wakacyjnych wprowadziły nas w przeżywanie Eucharystii.  Asia i Piotrek Budzeniowie z mocą zaświadczyli o spotkaniu z Jezusem  w czasie rekolekcji domowych w parafii św. Jadwigi. Pozostają ogromnie wdzięczni  za ten dar  i za ogromną otwartość Ks. Proboszcza Marka Rusaka i Ks. Wojciecha Pelczara  moderatora naszego kręgu .

Mszy świętej przewodniczył Ks. Bp. Ordynariusz. Wprowadzając  nas w hasło roku zaprosił nas pod Krzyż Chrystusowy. Mówił o tym, że dotykając się Krzyża zostawiamy na Nim cząstkę siebie i zabieramy  Moc spotkania z Jezusem. To pewna droga do Nieba.

Ogromnie się radujemy, ze bardzo ważny dla nas czas przezywaliśmy z Moderatorem Kręgu. Ksiądz Wojciech celebrując Święta Eucharystię modlił się o świętość Rodzin naszej Parafii. Niechaj Bóg będzie uwielbiony.  W pierwszy czwartek w naszej parafii  rozpoczęliśmy  prace formacyjną  Domowego Kościoła. Pragniemy,   aby w najbliższym czasie powstał nowy krąg Domowego Kościoła.

 Rodziny, które pragną rozwijać wiarę i więź małżeńska w bliskości Jezusa ZAPRASZAMY  kontakt 604 516 810 . Zapraszamy małżeństwa  szczęśliwe  i borykające sie z wieloma trudnościami. Kryzys przepracowany  we wspólnocie jest często drogą do szczęścia . 

                                                                                        Rodziny Domowego Kościoła

Copyright © 2020, Parafia św. Jadwigi Królowej | Patronat: Katolicki.net | Hosting: Kylos |. All Rights Reserved.