Msze Święte

w niedziele i święta:
7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

w dni powszednie:  7.00, 18.00

Odsłony: 40

Najlepszy Festyn w Mieście” – mówią uczestnicy, organizatorzy, i nasi Przyjaciele wspierający nas w tym dziele. Cieszymy się Wami Drodzy Parafianie, oraz Nasi Czcigodni Goście z innych wspólnot i parafii. Było nas dużo, że aż trudno Was policzyć było, w trakcie tego Festynu. „Ogromne tłumy” – mówili zgromadzeni i zespoły muzyczne zaproszone na ten dzień. Występy muzyków z naszego Miasta, gry zabawy rodzinne, oraz częste losowanie sponsorowanych nagród wypełniły czas do Mszy św. o godz. 18.00. W tym roku każdy otrzymał bezpłatny „numer” uczestnika i możliwość wylosowania fantów sponsorowanych przez niezawodnych i szczerych naszych „dobrodziejów”. Były : wata cukrowa, popcorn, grochówka wojskowa i kapuśniak, chleb ze smalcem, „ciastkowy ogród” , pieczone na ognisku kiełbaski, kaszanka i boczek, napoje …. . Malowanie twarzy, tworzenie tatuaży. Ćwiczenia gimnastyczne i akrobatyka. Dziękujemy Wam! Od godz. 18.30 do 20.00 śpiewał i modlił się z nami zespól ”UFAM”. Zachwycili nas, aranżacją utworów, śpiewem i „apostolską” postawą”. Tworzący go kapłani i świeccy muzycy zgotowali zgromadzonym licznie uczestnikom niezapomniany wieczór muzyczny i modlitwy. Apel Jasnogórski i błogosławieństwo kapłanów zakończył ten niezwykły dzień. Dziękujemy wszystkim naszym Wspólnotom parafialnym i „ludziom dobrej woli” za dary Serca i zaangażowanie w tegorocznym pikniku ”jadwiżańskim”. Do zobaczenia. Z Bogiem!

 

Copyright © 2021, Parafia św. Jadwigi Królowej | Patronat: Katolicki.net | Hosting: Kylos |. All Rights Reserved.